Author: r***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: fast delivery good item and design
Màu sắc: màu đen
Price: 2.260.400₫
| Color | Black |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Blackview |
| Model | Blackview Color 6 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 13MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Standard |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G81 |
| SKU | sw25060550040580984 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 8809243 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: r***2
Date:
Review: fast delivery good item and design
Màu sắc: màu đen
Author: f***6
Date:
Review: Top!
Màu sắc: màu đen
Author: g***1
Date:
Review: Malinaw ang camera
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: r***8
Date:
Review: brand new sealed very nice i loved it will order again
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm